Aktualnie znajdujesz się na:  O nas

O nas

 • DSC_4265.JPG

  Firma KALMAX założona w 2005 roku, w Lublinie początkowo zajmowała się tylko produkcją przewodów hydraulicznych.
  W kolejnych latach zwiększyliśmy ofertę z zakresu hydrauliki siłowej oraz zajęliśmy się regeneracją siłowników, produkcją zasilaczy hydraulicznych i sprzedażą elementów centralnego smarowania. Do dnia dzisiejszego KALMAX umacnia swoją pozycję oferując w ciągłej sprzedaży różnorodny asortyment tych produktów oraz usług.

  Biorąc pod uwagę sugestie Naszych klientów otworzyliśmy 24 godzinny serwis na przewody hydrauliczne i mobilny serwis hydrauliki siłowej, który zapewnia nieprzerwaną pracę maszyn i sprzętu. Od 2008r. jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem firmy PARKER co gwarantuje państwu szeroką gamę produktów oraz usług tego producenta. Firma ta jest światowym liderem hydrauliki siłowej i przemysłowej. Z 2013 rokiem zwiększając ofertę handlowo-usługową, jak również wychodząc  naprzeciw państwa potrzebom zostaliśmy przedstawicielem firmy KIPPER MEILLER.

  W chwili obecnej nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie hydrauliki siłowej oraz pneumatyki. Prowadzimy również sprzedaż mobilną i wysyłkową.

  Dewizą naszej Firmy jest jakość. Inwestujemy w przyszłość, dzięki czemu dostarczamy produkty spełniające wszelkie wymogi i normy techniczne, potrzebne do profesjonalnego funkcjonowania w obszarze produkcji.

   

Hydraulika siłowa Pneumatyka i automatyka Filtracja i oleje Siłowniki i uszczelnienia Serwis mobilny
Hose doctor Strona główna
projekt i realizacja: Go3.pl © 2012 - Kalmax
do góry